לכאורה הכול בסדר...

לכאורה הכול בסדר: יש לכם משפחה מבורכת, דירה נאה, רכב או אפילו שניים, קהילה נהדרת ומישרה מסודרת. אתם גם לא שוקטים על השמרים ודואגים להתפתח וללמוד ולהעשיר את חייכם מכל בחינה. אבל… למרות שאתם נראים מאושרים בתכלית והחיים שלכם מלאים בעשיה מבורכת, למרות כל העושר הזה, מתחת לפני השטח רוחשים 'קולות' שונים בתכלית…

'הנושא הזה' שלא מדברים עליו

מתחת לפני השטח קיים ה'נושא הזה' שלא מדברים עליו, אבל הוא בהחלט מצוי ברקע ומלווה אתכם בכל רגע… ה'נושא' שגורם לכם למתח, למועקה, לתסכול, לציפייה ואכזבה ונוגס אט אט בקשר שלכם, בחברות ביניכם ובאיכות חייכם בכל מישור ורמה – פיזית, רגשית ורוחנית. 'הנושא' הטעון הזה, שאתם משתדלים לעקוף ולהימנע בכל מחיר מלהיפגש עמו חזיתית – חיי האישות שלכם.

לא רוצה רק 'זבנג' וגמרנו

לא שאת לא 'רוצה', את כן. אבל לא רק 'זבנג' וגמרנו. קודם את רוצה שתהיה אווירה מתאימה, שהבית יהיה מסודר ובלי ערמות של כלים בכיור. את גם רוצה הרבה יחס, ושיח אינטימי (עם עדיפות לביטוי רגשות) והרבה הרבה (הרבה) פינוק וריצוי. הבעיה, שבעלך, שכבר מכיר את ה'רשימה' הזו שלך, מתייאש מראש.

שטיפת כלים או 'משחק מקדים'?

ולא, הוא בשום אופן לא מצליח להבין את הקשר, בין כלים שטופים ובית מסודר, לנכונות שלך להיענות לחיזורים שלו. מה גם שכשהעניינים 'מתחממים', לך יש את כל הזמן שבעולם ואת רק רוצה למשוך את הפינוקים עוד ועוד, אבל מבחינתו דחוף עד קריטי להגיע כבר לעיקר… אז מה הפלא שבסופו של עוד מפגש, אתם רחוקים מלהיות שבעי רצון והמוטיבציה שלכם לגבי ההמשך רק הולכת ונשחקת?

העיקר חסר מן הספר

במילים אחרות, לא ממש עוזר לכם שהחיים שלכם מלאים ומבורכים, כי בשורה התחתונה, בסופו של עוד יום ועוד 'מפגש' טעון ומקרטע, אתם מרגישים דחויים, מתוסכלים ובעיקר… בודדים.
ואז מה עושים כש'העיקר חסר מן הספר'? ממשיכים לקוות ולהסתכן באכזבה נוספת? עד מתי??? ואולי אין ברירה וצריך פשוט לבלוע את 'הגלולה המרה' הזו ולהשלים אתה? להסתפק בכל השפע שיש בתחומים אחרים ובגזרה האינטימית פשוט לוותר? 'לקיים את המצווה' וללכת הלאה?

יש לכם רק ברירה אחת

אל תתבלבלו. אם חשבתם שיש לכם שתי ברירות, טעיתם! יש לכם רק ברירה אחת. מהסיבה הפשוטה, שהשלמה עם המצב, התעלמות ו'טאטוא מתחת לשטיח', יובילו אתכם לאחת מן השתיים: ערעור היסודות הבריאים עליהם מושתתים הבית והזוגיות שלכם, אובדן היציבות והביטחון הרגשי של הילדים ופירוק התא המשפחתי… או לחלופה לא פחות גרועה – להישאר אמנם תחת קורת גג אחת, אבל לנהל חיים נפרדים לחלוטין.

לא שאין זוגות שחיים כך. לצערנו ישנם יותר מדי זוגות שהקשר הזוגי שלהם חלקי ביותר והם מסתפקים בפן החברי נטו ובשותפות המתחייבת מניהול משפחה, כשהביטוי הגופני של הקשר, בא לידי ביטוי כ'מצווה' שחייבים לקיים ולפעמים אף כפויים לקיים אותה. תגידו, לא מגיע לכם יותר?

מי רוצה להרגיש כישלון?

לא נעים לאכזב… לא נעים להתאכזב…. לאישה לא נעים  להרגיש שהיא מאכזבת את בעלה האהוב, החבר הכי קרוב שלה, ידיד נעוריה. ולגבר לא נעים להרגיש שאשתו 'עושה לו טובה' ושהוא כופה את עצמו עליה. או להפך: היא רוצה יותר ואילו הוא נמנע בשל 'חרדת ביצועים' או סיבה אחרת. כך או כך מי רוצה להרגיש דחוי? מי רוצה להרגיש כפוי? מי רוצה להרגיש כישלון במילוי תפקידו כאשת איש או כבעל?

אף אחד.

שום תחליף לא יעזור לאורך זמן

ולכן, הכי פשוט לכאורה להימנע. לעשות מה שחייבים ולחפש את התחליפים והסיפוק במקומות אחרים: באכילה מוגזמת, בשינה, בבריחה לאייפון ועוד התמכרויות שונות ומשונות, שכמה שתנסו, לעולם לא יביאו אתכם לתחושת הסיפוק העמוקה והאושר השמיימי, שהנם מנת חלקם של אלה שזכו… אוף, למה זה צריך להיות כל כך מסובך?!

מנין פרפרים יודעים לעוף?

התבוננות בבריאה מוכיחה לנו, שעשרות אלפי הזנים של בעלי החיים בים וביבשה, יודעים ללכת-לעוף-לשחות, להזדווג ולגדל צאצאים וזאת ללא שום הכשרה מיוחדת. לכאורה היינו מצפים ש'נזר הבריאה' – האדם, גם הוא יקבל את כל המיומנויות הנדרשות מוטבעות בו מיום היוולדו ואף יותר מכל בע"ח בבריאה. אך לא כך הוא הדבר…

 

תינוק בן יומו חסר אונים באופן מוחלט ותלוי כל כולו בהוריו, בהמשך הוא לומד ללכת, לדבר, לקרוא, לכתוב ולבצע עשרות מיומנויות נוספות אותן הוא רוכש ביגיעה ועמל.

במקום מיומנות – 'חור שחור'

גם בבגרותו בהגיעו לפרק 'האיש מקדש', הגבר עושה 'קורס חתנים' והאישה 'קורס לכלות'. אחר כך מגיע 'קורס הכנה ללידה' ובהמשך קורסים וקבוצות מונחות שונות 'לגידול וחינוך ילדים', אבל משום מה, דווקא הכישור החשוב והקריטי ביותר – זה שהבסיס הזוגי מושתת עליו – נזנח לאנחות ובמקומו ישנו 'חור שחור' ואפל, מלא בדעות קדומות, חצאי אמיתות ודמיונות. במילים אחרות האדם אמנם יודע להזדווג באופן טכני, אבל אין לו שום מושג לגבי הצרכים הייחודיים של בן המין השני ללא למידה והכשרה, אבל איפה היא????

מהוססים, נבוכים ובעיקר – בורים גמורים...

"זה לא צנוע", "זה לא יפה", "זה לא מתאים", "לא מדברים על דברים כאלה", "זה זול", "זה רחובי", "זה לא ראוי"… אם משפטים כאלו ודומיהם טבועים בכם, אינכם אשמים. כשומרי מצוות חונכנו משך שנים, לא לדבר על נושאים שהצניעות יפה להם ובוודאי ובוודאי שלא לעשות אותם.

הבעיה, שכשכבר הגיע הזמן בו לא רק שצריך לדבר וללמוד ולעשות, אלא זו אפילו מצווה וכל המרבה הרי זה משובח, אנחנו כבר כל כך מאומנים בשתיקה והתעלמות, שפשוט קשה לנו להתנהג אחרת ואנחנו מוצאים את עצמנו מהוססים, נבוכים, בודדים במערכה ובעיקר בורים גמורים…

חסר מהותי במידע נגיש, בהיר ורלוונטי

אז נכון שקבלתם הדרכה בקורס חתנים וכלות וחלקכם אף נחשף לספרות בעניין, אבל אין שום מקום להשוואה בין שנים ארוכות של חינוך להימנעות והרחקה מהנושא, לבין סדרה של חמישה ואפילו עשרה מפגשים, שמתמקדים בעיקר בהעברת ידע אינפורמטיבי וכמעט שלא מתעכבים על ההיבט הרגשי והמנטלי שהינו כה מהותי בחיי האישות או על בעיות נפוצות וצפויות, ולו מהסיבה שמדובר על משהו עתידי ולא על התרחשות בפועל.

הפוך במאה ושמונים מעלות

ואז מגיעים לחיי הנישואין על שלל המורכבויות שהחיים מזמנים לנו ו… 'נופלים על הפנים'. פתאום נפגשים באדם ממין שונה, עם צרכים שונים בתכלית ולעיתים אף הפוכים במאה ושמונים מעלות משלכם. פתאום מתעוררים רגשות תרעומת וכעס, אכזבה ותסכול, המכסים לא אחת, על כאב נושן ולא פתור שלכם מהעבר… ופתאום אתם מוצאים את עצמכם בדרך, שהיא לא  רק לא סלולה, אלא מלאה מהמורות ומכשולים וקוצים ודרדרים, אז פלא שאתם יוצאים ממנה מוכים וחבולים?

'תשוקה'? מממ... שמעתי על זה משהו...

וגם אם השיח ביניכם פתוח ואתם כן מודעים לצרכים ההדדיים, זה לא ממש עוזר לכם. כי השחיקה היומיומית, הסטרס והעייפות הכרונית שהמציאות התובענית שלנו מייצרת, פשוט גורמים לכם ל'תרדמת' בנושא, לאובדן עניין ותשוקה וחוסר התלהבות טוטלית. ואם מדובר על יחסי אישות שדורשים יותר מאמץ והשקעה כדי 'להתניע', אז על אחת כמה וכמה. אתם מעדיפים פי אלף להתחפר בכורסא מעל קערת גלידה מנחמת ולצלול לתוך סדרה אהובה שמשכיחה לכם מעצמכם ולא תובעת או דורשת מכם דבר…

לפעמים פשוט לא נוח לשתף

רגע, ומה אם דווקא ישנה תשוקה וישנו רצון והעייפות טרם הכריעה אתכם, אבל קיימות בעיות תפקודיות מסוימות כגון: אין אונות או שפיכה מהירה אצל הגבר ויובש בנרתיק או ווגניזמוס אצל האישה. בעיות שמפריעות לכם בתפקוד, אבל אתם פשוט חשים לא בנוח לשתף או להתייעץ עם איש מקצוע? ומה אם ישנן שאלות הלכתיות מסוימות, שתעדיפו לקבור את עצמכם מבושה לפני שתעזו לשתף את הרב בהן? ואפילו יותר מזה – אולי אפילו אין לכם מושג שיש לכם בעיה ואתם משלימים עם קשר חלקי ביותר ולא מספק, בה בשעה שיכולתם במאמץ קטן להביא את הקשר ביניכם לגבהים חדשים?

מת משעמום

אבל לא רק בבעיות תפקודיות עסקינן. לפעמים הבעיה היא פשוט שעמום. ישנם סוגים שונים של בני אדם וחלק מהם מחפשים ריגושים וזקוקים לגיוון וחידוש כל הזמן. מצד שני הם חוששים שזה לא עולה בקנה אחד עם ההלכה ופשוט לא יודעים למי להפנות את השאלה.
כך או כך בשורה התחתונה אתם נותרים להתבוסס עם הבעיות והתהיות והשאלות שלכם, כשמי שמשלם את המחיר, זה הקשר שלכם שהולך וקמל… אז תגידו, לא הגיע הזמן ש'תחזרו בתשוקה'???

מי אנחנו

גם אנחנו התביישנו לשאול

שלום לכם, שמי ידידיה ישראלי, אני מטפל C.B.T , מוסמך לרבנות עיר ,M.A ומכהן כראש ישיבה קטנה במקום מגוריי, נשוי ואב ל-8 ב"ה . אם אתם מזדהים עם הדברים שציינתי, כדאי שתדעו, כי במשך למעלה מ-15 שנות נישואינו, עברו עלינו בחיפוש מענה, לשאלות שונות ומביכות שהטרידו אותי ואת אשתי בתחומי האישות: שאלות הלכתיות, מקצועיות וטיפוליות. חלקן לצערי לא זכו באותה עת למענה, מהסיבה הפשוטה שהתביישנו לשאולL… ולחלקן השני (כשכבר העזנו לברר), נאלצנו לפנות ולכתת את רגלינו לכל מומחה בנפרד.

השפעה מידית על איכות הזוגיות

למרות הקושי, משזכינו למענה (לפחות חלקי), נדהמנו לגלות את רמת ההשפעה על חיי האישות שלנו, ששופרו משמעותית והזוגיות שפרחה. לאחר שגיליתי את 'האור' ערכתי בירור בין חבריי ומכרי, שהעלה כי רובם המוחץ מתמודד בדיוק כמונו עם בעיות רבות ומגוונות בחיי האישות, עם הרבה היסוסים ומבוכה וללא מענה הולם.

'מפת הדרכים' לחיי אישות מאושרים

כמאמר המשנה: 'במקום שאין איש השתדל להיות איש' – אזרתי חלציי ו'הרמתי את הכפפה' ובסיעתא דשמיא ניגשתי להכין פתרון – 'מפת דרכים' מעשית וישימה לזוגות. השקעתי שנתיים מלאות בבניית הקורס המקיף ביותר שנוצר אי פעם לציבור שומרי המצוות, כמו גם בגיוס טובי המומחים בתחומים השונים, וכדי שהמענה יהיה שלם ומקיף, דאגתי להעניק אותו בכל הרמות: פיזית, רפואית, מנטלית, רגשית השקפתית והלכתית!

 

בחסדי ה' זכיתי לברך על המוגמר ואני נרגש ומודה לה' יתברך ולאשתי שתחי' שהייתה שותפה מלאה לתהליך, על הזכות להיות איש בשורות ולאפשר לכל אחד ואחת מכם, לזכות לזוגיות הטובה, המספקת והמקודשת ביותר עליה אי פעם חלמתם. מגיע לכם J

חוזרים בתשוקה - תוכנית הליווי המלאה דרך הרשת
שתגלה לכם את כל הסודות ליחסי אישות מלהיבים, מענגים, מקודשים ומצמיחים – באופן יישומי ופרקטי לחיים - בדיוק כמו שמגיע לכם!

איך בנויה התוכנית?

סוף סוף מקום שמרכז את כל המומחים בכל התחומים הרלוונטיים, סוף סוף מענה שלם, מלא ומקיף, סוף סוף תשובות ברורות וגלויות ב'רחל בתך הקטנה', לכל השאלות והספקות, בגובה העיניים ומבלי להשאיר 'חורים שחורים'!!!
סוף סוף מקום בו מותר ואף רצוי לדבר על הכול ולקבל את מלוא הכלים ובכל הרמות: פיזי-תודעתי-רוחני ורגשי כדי שזה יצליח.

סוף סוף פתרון אמיתי, עמוק ויישומי לקושי שמלווה אתכם משך שנים ו'ריסטרט' של ממש לקשר הזוגי שלכם, ממנו תהנה כל המשפחה בע"ה ויפרח הבית! ומעל לכל – הדרכות מוסרטות שזמינות עבורכם בכל שעות היום והלילה 24/6!!! איך אפשר בכלל לזוז בלי התוכנית המעולה הזו?!

אז מה אתם עומדים לקבל בתוכנית הליווי האינטרנטית 'חוזרים בתשוקה'?

וואו, המון! אתם עומדים לקבל כל כך הרבה: אתם עומדים לצאת ל'מסע זוגי' מרגש, מעצים, מקרב ומשחרר, שיערך כשמונה שבועות, במהלכם תיחשפו לידע מקיף ומקסימלי, וזאת בכל התחומים הקונקרטיים ומטובי המרצים בתחום! במילים אחרות באמצעות התוכנית תרכשו מידע פיזי, רפואי ואנטומי, לצד מידע רגשי, נפשי ומנטלי, כולל הדרכות מעשיות צעד אחר צעד (בנושאים האינטימיים ביותר) והכל בהתאם להשקפה היהודית ומעוגן במקורות ההלכתיים שיוצגו במהלך הקורס.

כל הדברים הנפלאים האלה עומדים לקרות לכם!

8 שבועות של 'ריסטרט' לזוגיות: למידה, התנסות וצמיחה

במשך 8 שבועות, ייפתח עבורכם בהדרגתיות, מידי שבוע בימי שלישי בשעה 09:00 - מודול הדרכה נוסף, שייקח אתכם לדרך חדשה, מעצימה ומרתקת, ב'מסע' התשוקה הפרטי שלכם. כשההדרכות מלוות בהתאם לנושא, במצגת ברורה / קובץ PDF / דפי מקורות, דף סיכום או קלפי טיפול להעשרה. ההדרכות נפתחות בהדרגה על מנת לאפשר לכם לעבור על כל מודול בנחת ולא לדלג על שום חלק...

נשואים וותיקים או טריים? התוכנית מתאימה 'בול' עבורכם!

כך שאין זה משנה כלל באיזה שלב מצויה מערכת היחסים האינטימית שלכם, בין אם הנכם נשואים טריים המגששים ממש בתחילתה ובין אם אתם כבר חוגגים את 'חתונת הזהב' שלכם, תוכנית הליווי בנויה כך, שהיא נוגעת ב'ליבה' האינטימית ביניכם, הרלוונטית תמיד, בכל גיל ובכל מצב. זה המקום להזכיר שוב כי התוכנית מתאימה לנשואים בלבד.

הקורס נשאר פתוח וזמין עבורכם למשך שנתיים!

אבל זה לא הכול, היות והחיים שלנו דינמיים והמציאות משתנה מרגע לרגע, גם כשהתוכנית מסתיימת לאחר 8 שבועות, כל ההדרכות, החוברות, הסרטונים והחומרים הנלווים, נשארים פתוחים עבורכם במשך 24 חודשים, כשחלקם נשארים שלכם לתמיד, וזאת כדי שתוכלו לשוב ולחזור וללמוד וליישם בקצב שלכם שוב ושוב ושוב.

אז מה כוללת התוכנית 'חוזרים בתשוקה'?

ניתן לרכוש את התוכנית בשני מסלולים: תוכנית 'המסע' ותוכנית ה'פרימיום'.

תוכנית 'המסע' כוללת את כל מה שנחוץ לכם כדי לצאת לדרך חדשה. יחד עם זאת ב'פרימיום', תקבלו שני פרקים נוספים חשובים להתמודדות עם תופעות מצויות + שלושה בונוסים פרקטיים להדלקת והגברת התשוקה.  

האמת שמאד רציתי לתת כבר בתוכנית ה'מסע' את המידע החיוני הזה, אבל על מנת להוזיל את עלות הקורס ולאפשר לכמה שיותר זוגות לצאת לדרך, את תכני ה'פרימיום' יקבלו רק מי שיצטרפו לתוכנית המשודרגת.

תוכנית 'המסע' – 'חוזרים בתשוקה'

מודול מס' 1 – יוצאים לדרך

הקדמה ומבוא – הכרות עם מנחה הקורס, הצגת תכני הקורס ואופן הלמידה + מבוא לחיי האישות במחשבה ובהלכה.

הרב ידידיה ישראלי

מודול מס' 2 (א', ב') – 'לא הביישן למד'

בירור וליבון סוגיות הלכתיות, הנוגעות לכל השאלות המביכות שמעולם לא העזתם לשאול (תנוחות, תדירות, מחשבות ועוד…)

  • הרב מנחם בורשטיין לשני בני הזוג
  • הרבנית חוה מנסבך לנשים בלבד
  • הרב ידידיה לגברים בלבד

מודול מס' 3 – לדבר על אינטימיות

איך לפתח שיח גלוי אודות הנושאים האינטימיים עם בן הזוג?

  • אילן יפרח + דר' שמואלי ודר' מירב שפירא לשני בני הזוג
  • רחלי וייס לנשים בלבד
  • נתנאל וייס לגברים בלבד

מודול מס' 4 – 'מיניות במעגלי החיים''

שינויים הורמונאליים בתחנות הזמן, מניעת הריון ואמצעי מניעה, הנקה ואתגרי הפוריות, חיי אישות בגיל המעבר

מודול מס' 5 – 'טריגרים בתשוקה'

כל האמת על 'מרדימי התשוקה' ו'מעוררי התשוקה' פערים בתשוקה, גיוון, אביזרים, תזונה, תרופות, חמשת החושים ועוד.

מודול מס' 6 – בעיות בתפקוד המיני ופתרונן

אנטומיה ופזיולוגיה, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, כאבים בזמן היחסים ועוד

מודול מס' 7 – יוצאים לדרך חדשה ומרגשת

  • הרב ידידיה
  • אליך אישה יקרה לנשים בלבד
  • אליך גבר יקר לגברים בלבד

'חוזרים בתשוקה' - פרימיום

למשתתפי ה'פרימיום' בלבד

מודול מס' 8 – פגיעות מיניות

השפעתן ודרכי טיפול | מוגנות לילדים

מודול מס' 9 – פורנו

התופעה, השפעתה על חיי האישות ודרכי התמודדות

כל המידע הנחוץ והנהדר הזה מטובי המומחים, ילווה אתכם בפרטיות הבייתית שלכם ובגובה העיניים ויעזור לכם להפיח בזוגיות שלכם התלהבות ורוח חדשה. אבל זה ממש לא הכול –המון בונוסים מדהימים מחכים להקפיץ את הזוגיות שלכם למדרגה הבאה לגמרי במתנה!

בונוסים

אבל זה לא הכול! בונוסים בשווי של אלפי שקלים
ממתינים רק לכם!

01

איך לשוחח על מיניות?
עם ילדים ומתבגרים

ילדינו חשופים מיום היוולדם למסרים שונים ומבלבלים הנוגעים לאינטימיות הזוגית, ביניהם אף אשמה ובושה. הקורס שופך אור חדש על הנושא ומצייד אתכם בכלים מעשיים ליצירת שיח בריא ופתוח עם ילדים ומתבגרים, בשלבי צמיחתם השונים.
הדרכה לגברים כיצד לדבר עם הבנים ולנשים כיצד לשוחח עם הבנות , אך לא בדווקא.

02

זוגיות אחת ולתמיד!
הנוסחה המלאה לזוגיות מוצלחת

חידת הזוגיות המוצלחת, העסיקה מאז ומתמיד אומות שלמות ברחבי העולם, בניסיונות שווא לפענח את הנוסחה המושלמת לזוגיות איתנה, יציבה, מלאה ומספקת. הרב ידידיה ליקט, קיבץ וערך, את הנוסחה המלאה לזוגיות מאושרת ע"פ תורתנו הקדושה, הסוללת בפניכם כעת, את הדרך לזוגיות עליה תמיד חלמתם.

03

כנס בוטיק חגיגי!
יום של הרצאות וסדנאות ייחודיות

במהלך הקורס תקבלו הזמנה אישית לכנס בוטיק חגיגי ומפנק, במהלכו יועברו הרצאות ייחודיות וסדנת יצירה זוגית לשני בני הזוג.

04

חוויה מקסימלית
מתנות, הפתעות ושוברים ייחודיים

כדי שהחוויה שלכם תהיה מקסימלית ותוכלו ליהנות משירותים ומוצרים שיעשירו את הזוגיות שלכם, דאגתי לכם למתנות חינמיות ושוברי הנחה מטובי המרצים ואנשי המקצוע בתחום. במהלך התוכנית יישלחו אליכם מתנות הפתעות ושוברים יחודיים כגון: ארוחת בוקר זוגית, קופוני הנחה ל'כרטישיח' – משחק כרטיסים זוגי, לספרי הר' אלי שיינפלד, למגוון מוצרים באתר 'ואהבתם' (חנות אביזרים אינטרנטית), הנחות לטיפולים ב'פנים בפנים' אילן והילה יפרח, הנחות לטיפולים בקליניקה של נירה בן שבת, קורסים של אפרת צור ושוברי הנחה משתלמים על שירותיהם ומוצריהם של רוב מרצי הקורס ו… עוד הפתעות ומתנות מדהימות!

05

אחד על אחד
מענה אישי במייל

במהלך הקורס תחשפו לתכנים מרתקים בכל הרבדים , טבעי ביותר שתעלינה שאלות על תכני ההרצאות ודרכי היישום בחיים הזוגיים, בכל שבוע תוכלו לשלוח ישירות אלי במייל באופן מרוכז את כל שאלותיכם על התכנים הנלמדים בקורס, אשמח לסייע לכל אחד מכם ביחד או בנפרד

06

שיח אינטימי
וובינר שו"ת בהשתתפות אנשי מקצוע

הקורס תוכנן כך שיקיף את מירב עולמות התוכן הקשורים לחיי האישות. יחד עם זאת, כל אחד עובר תהליך ייחודי ומטבע הדברים עולות לו שאלות ייחודיות, אם לא קבלתם תשובות במהלך הלימוד בקורס, תוזמנו להשתתף בוובינר ש"ות מקצועי, בו יתארח רופא שהינו מטפל מיני, שישמח לענות על כל שאלותיכם, בעילום שם כמובן וללא שום פרטים מזהים (השאלות יישלחו על ידיכם במהלך הקורס ויוצגו בפני המומחה בזמן הוובינר).

עוד 3 בונוסים 'אקסטרה'
מדהימים ובלעדיים

רק למצטרפי תוכנית הפרימיום!

חוזרים לכושר!
סדרת הדרכות מצולמות - אימוני כושר אישיים וזוגיים

מחקרים מוכיחים, שככל שרמת הכושר הגופני גבוהה יותר, כך גם רמת שביעות הרצון ההדדית מחיי האישות. מה גם, שכושר גופני מעודד ייצור הורמונים המשפיעים משמעותית על העוררות המינית והתשוקה. משתתפי תוכנית הפרמיום של 'חוזרים בתשוקה' יקבלו כחלק מתכני הקורס גם מנוי רבעוני לאימוני כושר מצולמים, המותאמים לגברים ולנשים בנפרד (וביחד), עם הדרגתיות בעצימות ובמאמץ. אימוני הכושר יינתנו ע"י מאמן לגברים ומאמנת לנשים.

כפתורי 'הדלקה' – בלעדי!
מגע כמקור לחיבור ותשוקה

בגופנו 'נקודות' ספציפיות, שמגע נכון בהן, מעורר תשוקה. בהדרכה בלעדית, המשלבת בין תאוריה לפרקטיקה, יחשפו בפניכם צעד אחר צעד, 'כפתורי ההדלקה' הגבריים והנשיים, שיציתו מחדש את התשוקה שלכם. – משתתפי תוכנית הפרמיום של 'חוזרים בתשוקה' יקבלו הדרכה והדגמה מתוך הקליניקה לנשים ולגברים בנפרד.

חוברת סיכום דיגיטלית
תקציר מפורט של תכני הקורס

כמו כל מיומנות חדשה גם את הדינמיקה של חיי האישות שלכם יש לתרגל. על מנת שתוכלו לחזור על החומר שוב ושוב ולהגיע בקלות למידע הנחוץ עבורכם, תקבלו עם תום התוכנית חוברת דיגיטלית מפורטת, הכוללת את כל תכני הקורס שימשיכו ללוות אתכם ולהעשיר את חיי האישות שלכם למשך כל חייכם.

צוות המרצים

אתם הולכים לקבל את נבחרת המרצים המדהימה ביותר בתחומי האישות והזוגיות!

כמו שכבר ראיתם אם עברתם על הסילבוס, המרצים בתוכנית כולם אוטוריטות בתחומי התמחותם, חלקם רופאים או מומחים בעלי שם עולמי, כולם עוסקים למעלה מעשור במקצועם ומעל לכל – כולם ללא יוצא מן הכלל שומרי תורה ומצוות, שזה סופר משמעותי כשמדובר באינטימיות ע"פ ההלכה היהודית.

זהו גם המקום לציין, כי אין בנמצא קורס כה מקיף שכל צוות המרצים שלו על טהרת הקודש וכולנו יודעים עד כמה ההשקפה בנושא האינטימיות בציבור הכללי, זולה, פרוצה וזרה לתורת ישראל ואיזה נזקים יכולים להיגרם ממרצים שאינם נמנים על הציבור שלנו.

הרשמה לוובינר הקרוב